Festiwal muzyczny Soundwave w Chorwacji

29 lipiec 2015.

197
com_content.article
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Festiwal muzyczny Soundwave w Chorwacji0 out of 50 based on 0 voters.


Jak co roku w Chorwacji odbędzie się festiwal łączący różne style i gatunki muzyczne, czyli Soundwave Festival Croatia. W tym roku festiwal przeniesiony został z lipca na sierpień i odbędzie się w dniach 6-10 sierpnia. Jest to prawdziwa uczta dla wszystkich fanów muzyki, ale również okazja do zwiedzenia przepięknych okolic Tisna oraz wyspy Murter.

Chorwacja | Festiwal odbywa się w mieście Tisno na Wyspie Murter
Chorwacja | Festiwal odbywa się w mieście Tisno na Wyspie Murter (by fabulousfabs )

O festiwalu

To już 7 edycja festiwalu muzycznego Soundwave, odbywającego się w Chorwacji. Wydarzenie potrwa 5 dni. W ramach festiwalu odbędą się koncerty na 3 scenach muzycznych, imprezy na statku Argonaughty oraz legendarne after-party na świeżym powietrzu – Barbarella. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele dodatkowych atrakcji. Prócz wielu zespołów muzycznych, zobaczyć będzie można również mnóstwo artystów ulicznych, zarówno z Chorwacji jak i całej Europy, tworzących murale i graffiti. W programie imprezy są również pokazy filmowe chorwackiego kina niezależnego.

Kto wystąpi?

Artyści tacy jak  Jay Electronica,  Slum Village, Mr Scruff, LTJ Bukem, Mala, Alice Russell, Dj Marky, Bodhi, Maribou State, Fatima, Andresa Triana, Alexander Nut, Craig Charles i wielu, wielu innych.

Pozostałe atrakcje

W tym samym czasie, prócz festiwalu Soundwave, w Tisno odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Wyścigów Osłów (Tisno International Donkey Racing Championships)!

Ponadto chorwackie wybrzeże to idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych takich jak snorkelling i nurkowanie. Miłośnicy pięknych krajobrazów mogą wynająć łódź i wybrać się na wycieczkę dookoła wyspy lub odwiedzić jeden z narodowych parków krajobrazowych – Krka lub Kornati.

Chorwacja | Na festiwalu wystąpi wiele zespołów muzycznych w tym m.in. amerykański rapper Jay Electronica
Chorwacja | Na festiwalu wystąpi wiele zespołów muzycznych w tym m.in. amerykański rapper Jay Electronica (by thecomeupshow )

Bilety

Bilet na cały weekend festiwalowy kosztuje €165. Można również skorzystać z opcji tzw. deposit ticket, co pozwala na zarezerwowanie miejsca na festiwalu.

Jeśli wybieramy się na festiwal z przyjaciółmi możemy kupić bilet grupowy, co pozwoli nam zaoszczędzić, gdyż kupując 4 bilety, piąty otrzymamy gratis! Bilet grupowy kosztuje €126.50 za osobę. Można skorzystać również z całych pakietów – za jedną opłatą zyskamy bilet na festiwal, przelot, zakwaterowanie i transfer z lotniska.

Co?

Soundwave Festival Croatia 2015

Gdzie?

Tisno, Wyspa Murter, Chorwacja

Kiedy?

6-10 sierpnia 2015

Więcej szczegółowych informacji na soundwavecroatia.com/

Chorwacja | Park Krajobrazowy Kornati
Chorwacja | Park Krajobrazowy Kornati (by josefgrunig )

Dodaj komentarz ...