Festiwal muzyczny INmusic w Zagrzebiu

09 czerwiec 2015.

195
com_content.article
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Festiwal muzyczny INmusic w Zagrzebiu5.00 out of 50 based on 1 voters.


Jak co roku w czerwcu w Zagrzebiu odbędzie się INmusic Festiwal, czyli festiwal łączący różne style i gatunki muzyczne. W tym roku festiwal rozpocznie się 22 i potrwa do 24 czerwca. 2015 INmusic Festiwal to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów muzyki i koncertów pod gołym niebem.

Chorwacja | Tegoroczny festiwal Inmusic to już 10 edycja tego muzycznego wydarzenia
Chorwacja | Tegoroczny festiwal INmusic to już 10 edycja tego muzycznego wydarzenia (by weareshoshin )

O festiwalu

INmusic Festiwal to największe tego typu wydarzenie w Chorwacji. Koncerty odbywają się na świeżym powietrzu, na obrzeżach Zagrzebia – nad jeziorem Jarun.

W 2014 roku festiwal ten został nominowany do nagrody European Festival Awards, w kategorii Best Medium-Sized Festival. Wszystko to dzięki malowniczemu  i łatwo dostępnemu położeniu oraz doskonałej organizacji.

Uczestnicy imprezy bez problemu znajdą zakwaterowanie w Zagrzebiu lub na festiwalowym polu namiotowym, czynnym już od 18 czerwca.

Kto wystąpi?

Ze względu na okrągłą, X edycję w tym roku na festiwalu pojawi się kilka znanych nazwisk, m.in. Paolo Nutini, Rudimental, La Roux, Placebo, Black Rebel Motorcycle Club, Death Cab For Cutie, Future Islands, Of Monsters And Men and FFS). Na festiwalu miała również wystąpić Florence and The Machine, jednak z powodów zdrowotnych koncert został przeniesiony na przyszły rok.

Ceny biletów

Uczestnicy mogą wybrać bilet trzydniowy, uprawniający do uczestniczenia w koncertach przez 3 dni trwania festiwalu – taki bilet kosztuje 49 euro. Można również skorzystać z biletu jednodniowego na wybrany dzień festiwalu, jego koszt to 40 euro.

Ponadto za 28 euro + opłata klimatyczna (1 euro/ osoba/dzień) można wykupić miejsce na festiwalowym polu namiotowym, zlokalizowanym przy plaży. Do dyspozycji uczestników są prysznice z ciepłą wodą, sklepy, bary, stacje ładowania telefonu, bezpłatne schowki, Wi-Fi w obszarach wspólnych.

Chorwacja | Jedną z gwiazd festiwalu będzie znana z przeboju Bulletproof - La Roux
Chorwacja | Jedną z gwiazd festiwalu będzie znana z przeboju Bulletproof - La Roux (by Man Alive! )

Jak dotrzeć?

Do Zagrzebia z różnych części Europy można dostać się zarówno liniami lotniczymi jak i innymi środkami transportu – samochodem, koleją czy autobusem. Z Polski najszybszym i najwygodniejszym połączeniem będzie lotnicze – czas przelotu bez przesiadki to zaledwie 2 h.

Nad samo Jezioro Jarun, gdzie odbywa się festiwal, można dostać się z centrum miasta, korzystając ze środków transportu publicznego – tramwaje nr 5 lub 17.

Co?

2015 INmusic Festiwal

Gdzie?

Zagrzeb, Jezioro Jarun, Chorwacja

Kiedy?

22 -24 czerwca 2015

Więcej szczegółowych informacji na https://www.inmusicfestival.com/en

Chorwacja | INmusic odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Jarun
Chorwacja | Festiwal INmusic odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Jarun (by prkos )

Dodaj komentarz ...