Akcja "Kupujemy chorwackie"

18 grudzień 2012.

158
com_content.article
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Akcja "Kupujemy chorwackie"0 out of 50 based on 0 voters.


W Chorwacji już po raz piętnasty odbyła się promocyjno-handlowa akcja o nazwie "Kupujmo hrvatsko", czyli "Kupujemy chorwackie". Kampania trwała od maja do połowy września 2012 roku i przeprowadzono ją w 22 miastach kraju.

Chorwacja | Akcja „Kupujemy chorwackie” rozpoczęła się w 1997 roku
Chorwacja | Akcja „Kupujemy chorwackie” rozpoczęła się w 1997 roku (by proimos )

Według badań, niemal 97 procent Chorwatów słyszało o kampanii, ponad 90 procent ankietowanych uważa, że należy kupować produkty krajowe, aż 80 procent deklaruje, że są w stanie zapłacić więcej za produkt wyprodukowany w Chorwacji.

Akcja „Kupujemy chorwackie” rozpoczęła się w 1997 roku. Każdego roku ma inne hasło, ale cel jest jeden: promocja chorwackich produktów oraz podniesienie świadomości narodowej. W tym roku hasłem jest: „Kup chorwacki produkt, ponieważ jest to produkt bezpieczny” oraz „Kup produkt chorwacki nie tylko ze względu na pochodzenie, ale znaczącą jakość”. Przez wiele lat omawiane było bezpieczeństwo produktów na rynku, dlatego dziś, z czystym sumieniem można stwierdzić, że produkty produkowane w Chorwacji są bezpieczne i dobrej jakości.

Najlepsze rodzime produkty wyróżniane są znakami: "Izvorno hrvatsko" ("Pochodzące z Chorwacji") oraz "Hrvatska kvaliteta" ("Chorwacja jakość"). Takie oznaczenie ma na celu podniesienie konkurencyjności, a także uświadomienie Chorwatom, jakie znaczenie dla kraju ma rodzima produkcja.

Chorwacja | Według badań, ponad 90 procent ankietowanych uważa, że należy kupować produkty krajowe
Chorwacja | Według badań, ponad 90 procent ankietowanych uważa, że należy kupować produkty krajowe (by extrageographic )

Dodaj komentarz ...