Plaża Vela

13 maj 2014.

144
com_content.article
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Plaża Vela5.00 out of 50 based on 1 voters.


Plaża Vela jest jedną z plaż w miasteczku Baska (Baška) na największej chorwackiej wyspie, Krk. Ta przepiękna, żwirowa plaża rozciąga się na długości prawie 2 km.

Chorwacja | Plaża Vela oferuje swoim gościom niezwykle wiele atrakcji
Chorwacja | Plaża Vela oferuje swoim gościom niezwykle wiele atrakcji (by punkjazz )

Wyspa Krk posiada wiele malowniczych miejsc, urokliwych zatoczek i pięknych plaż. Jedną z nich jest nagrodzona Błękitną Flagą plaża Vela. Jest to idealne miejsce zarówno do odpoczynku, jak i dobrej zabawy, zarówno dla singli, jak i dla rodzin z dziećmi, osób młodych oraz seniorów.

Młodzi ludzie chętnie skorzystają z bogatej gamy tutejszych atrakcji. Dźwięki muzyki dochodzące z przybrzeżnych barów z pewnością nie pozwalają przejść koło nich obojętnie.

Będziemy mogli również spróbować swoich sił w sportach wodnych (np. w nurkowaniu, nartach wodnych, żeglarstwie) czy po prostu prażyć się w śródziemnomorskim słońcu. Ogromnym udogodnieniem jest wypożyczalnia sprzętu wodnego, leżaków oraz parasoli. Dostępne są również prysznice, przebieralnie, toalety czy stoiska, na których kupimy ręczniki lub lekkie buty do pływania.

Zmęczeni upałem możemy udać się do klimatyzowanej restauracji. Skosztujemy tu wyśmienitych potraw kuchni chorwackiej oraz napijemy się tradycyjnego wina.

Chorwacja | Wyspa Krk posiada wiele malowniczych miejsc, urokliwych zatoczek i pięknych plaż
Chorwacja | Wyspa Krk posiada wiele malowniczych miejsc, urokliwych zatoczek i pięknych plaż (by aiace )

Dodaj komentarz ...