Plaża Bellevue

29 lipiec 2016.

147
com_content.article
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Plaża Bellevue0 out of 50 based on 0 voters.


Gdzie najlepiej wybrać się w upalny dzień? Oczywiście na plażę! W jednej z najpiękniejszych zatok Dubrownika, Gorica, znajduje się malownicza plaża Bellevue.

Chorwacja | Plaża Bellevue, Dubrownik
Chorwacja | Plaża Bellevue, Dubrownik (by hisgett )

Bellevue jest jedną z najczęściej odwiedzanych plaż w Dubrowniku. Najlepiej przyjść tu rano lub wczesnym popołudniem, kiedy jest niezwykle słonecznie i przyjemnie. Ze względu na liczne, otaczające plażę skały, w godzinach popołudniowych jest tu sporo cienia.

Jeśli preferujemy tylko piaszczyste plaże, Bellevue będzie idealna. Można tu beztrosko wylegiwać się na leżaku, kąpać się w czystej wodzie zatoki oraz spróbować swoich sił w sportach wodnych. Na plaży mieści się punkt, w którym wypożyczymy leżaki oraz parasole.

Tuż obok Bellevue znajdują się kawiarnie serwujące wyśmienitą kawę, lodziarnie oraz restauracje, w których skosztujemy dubrownickiej kuchni oraz zrelaksujemy się przy dźwiękach klimatycznej muzyki.

Plaża Bellevue popularna jest także dzięki organizowanej tu, tak zwanej "dzikiej ligi amatorskiej piłki wodnej", na którą zjeżdżają się pasjonaci tego sportu z całej Chorwacji. To wspaniałe widowisko z pewnością dostarczy nam wielu wrażeń, wspomnień i przede wszystkim wspaniałej zabawy.

Chorwacja | Plaża Bellevue znajduje się w jednej z zatok Dubrownika
Chorwacja | Plaża Bellevue znajduje się w jednej z zatok Dubrownika (by hisgett )

Dodaj komentarz ...