Plaża Copacabana

02 luty 2016.

146
com_content.article
(3 razy zagłosowano, średnia ocena 1.67 na 5)
Plaża Copacabana1.67 out of 50 based on 3 voters.


W północnej części błękitnej zatoki Lapad, na obszarze półwyspu Babin Kuk znajduje się malownicza plaża Copacabana. Położona jest zaledwie 6 km od Dubrownika. Plaża ta nosi nazwę jednej z najpopularniejszych plaż w Rio de Janeiro.

Chorwacja | Plaża Copocabana znajduje się w północnej części zatoki Lapad, 6 km od Dubrownika
Chorwacja | Plaża Copocabana znajduje się w północnej części zatoki Lapad, 6 km od Dubrownika (by urbanlegend )

Copacabana jest plażą kamienistą, morze jest tu płytkie, a woda niemal idealnie czysta. Dzięki tak dogodnym warunkom naturalnym, jest to idealne miejsce dla małych dzieci.

Jest to także doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych. Będziemy mogli spróbować swoich sił w windsurfingu czy nartach wodnych. Plaża oferuje boiska do siatkówki plażowej oraz tenisa. Możliwy jest również wynajem parasoli, leżaków, kajaków i całego sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Plaża zapewnia także wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dzieci natomiast z pewnością zachwycone będą zjeżdżalnią do morza.

Tuż przy plaży znajduje się centrum nurkowania, liczne kawiarnie, lodziarnie oraz urokliwe restauracje, w których skosztujemy wyśmienite potrawy lokalnej kuchni. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się również kilka hoteli.

Warto wybrać się tu o zachodzie słońca. Oszałamiający widok z pewnością zrobi wrażenie na każdym odwiedzającym. Wieczorem w nocnych klubach rozpoczynają się szalone imprezy, w których zbiera się wielu młodych ludzi.

Chorwacja | Copocabana to idealne miejsce na romantyczne spacery
Chorwacja | Copocabana to idealne miejsce na romantyczne spacery (by urbanlegend )

Dodaj komentarz ...