Plaża Vrulja

17 sierpień 2016.

143
com_content.article
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Plaża Vrulja0 out of 50 based on 0 voters.


Marzy wam się romantyczny wieczór nad Morzem Adriatyckim? W miejscowości Brela, pośród gajów oliwnych, lasów sosnowych i drzew figowych, znajduje się malownicza plaża Vrulja, która z pewnością spełni wasze oczekiwania.

Chorwacja | Vrulja jest miejscem tajemniczym, mało dostępnym
Chorwacja | Vrulja jest miejscem tajemniczym i pięknym (by ppz )

Brela znana jest z wielu plaż, wiele osób mówi, że z najpiękniejszych w całej Chorwacji. Jedną z nich jest właśnie Vrulja.

6 km białej żwirowej plaży, cudowny krajobraz i widok na tajemnicze wody Adriatyku oraz odosobnione położenie sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe i bardzo romantyczne.

Woda w morzu jest krystalicznie czysta i zimna, dzięki temu daje wspaniałe orzeźwienie podczas upalnego dnia. Woda jest tu nieco chłodniejsza ze względu na liczne źródła.

Niech nie zdziwi was widok opalających się tu nudystów. Pewna część plaży przeznaczona jest właśnie dla wielbicieli tego typu wypoczynku.

Chorwacja | Plaża Vrulja położona jest w malowniczej miejscowości Brela
Chorwacja | Plaża Vrulja położona jest w malowniczej miejscowości Brela (by generale )

Jak się dostać na plażę? Można dojść tu pieszo, ale nie będzie to łatwe zadanie. Plaża otoczona jest bowiem wysokimi klifami i zalecane jest to tylko doświadczonym turystom. Najlepiej wynająć małą motorówkę i zabrać ukochaną osobę w to magiczne miejsce.

Vrulja jest miejscem tajemniczym i stosunkowo trudno dostępnym. Nie ma tu kawiarni, barów czy wypożyczalni sprzętu wodnego. Jeśli potrzebujemy odrobiny spokoju, to miejsce będzie dla nas idealne.

Dodaj komentarz ...